Pracovní náplň:

  • organizace a zajišťování přeprav pro svěřené vozy
  • zodpovědnost za kvalitu a profitabilitu svěřených vozidel
  • zpracování příslušné administrativy
  • komunikace se zákazníky a řidiči

Nabízíme:

  • zázemí v zavedené a prosperující dopravní a logistické společnosti
  • individuální mzdové ohodnocení dle výsledků
  • profesní růst v rámci týmu dopravy nebo logistiky
  • individuálně nastavené firemní benefity (slevy na PHM, zboží, pneumatiky)
  • možnost získání služebního vozu

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost minimálně jednoho světového jazyka podmínkou (nejlépe AJ nebo NJ)
  • praxe na dispečerské nebo disponentské pozici v dopravní společnosti výhodou
  • znalost práce na PC
  • základní obchodní dovednosti, příjemné vystupování, vstřícnost, komunikativnost
  • schopnost práce v týmu i individuálně
  • snahu o osobní rozvoj
  • loajalitu, spolehlivost, pečlivost

Pracoviště:

Liptál 483, 756 31  Liptál

Nástup možný ihned. Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte formulář níže a zkontaktujte naše personální oddělení: Hrňová Jana – tel.: 603 271 277

Kariéra - pozice
Sending