Nabízíme:

  • práci v mladém, dynamickém kolektivu a v moderním prostředí
  • individuální pracovní ohodnocení podle zkušeností, znalostí a nasazení
  • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • firemní benefity jako jsou:
    • výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
    • sleva na PHM (Čerpací stanice VALATRANS Liptál)
    • sleva na pneu (VALATRANS Liptál)
    • sleva na nákup na čerpací stanici VALATRANS Liptál
    • sleva na nákup v Bistro VALATRANS Liptál
    • zvýhodněné podmínky při vedení účtu a vyřizování hypotéky

Pracovní náplň:

  • organizování přeprav po Evropě
  • denní komunikace s řidiči je nezbytná pro dávání instrukcí a pomáhání jim na cestách
  • komunikace s českými i zahraničními zákazníky – obchodní duch je vítaný
  • zpracovávání související administrativy

Požadujeme:

  • vítaná je praxe na obdobné pozici či přepravní společnosti, což není ale podmínkou
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • znalost německého nebo/i anglického, francouzského jazyka
  • efektivní improvizace bude velkým přínosem

Nástup možný ihned. Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte formulář níže a zkontaktujte naše personální oddělení: Hrňová Jana 603 271 277

Kariéra - pozice
Stisknutím tlačítka „odeslat“ níže poskytnete Vaše osobní údaje. Tyto údaje budou zpracovány společností VALATRANS a.s. se sídlem č.p. 483, 756 31 Liptál, IČO: 26783827, jakožto správcem osobních údajů, a to za účelem vyhodnocení Vaší nabídky v souvislosti s výběrovým řízením na příslušnou pracovní pozici po dobu trvání takového výběrového řízení.
Berete na vědomí, že máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům,(ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů,(iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně,(iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech,(v) na přenositelnost údajů,(vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Tato práva můžete uplatnit osobně v sídle Správce, telefonicky na tel. čísle 725 266 266 nebo zasláním emailu na adresu info@valatrans.cz.
Sending